aboutus
مشخصات QC

Goldrain از زمان انتقال آن به کارخانه جدید، ساختار سازمانی و فرایندهای مدیریت کیفیت آن را بهینه کرده است. کیفیت زندگی یک شرکت است.

برای پروژه جدید، در مرحله توسعه، ما تکنولوژی ستون فقرات شرکت را با دقت ارزیابی پروژه تمرکز می کنیم و بهبود کارایی توسعه و یک بار موفقیت را بهبود می بخشیم.

برای تامین کنندگان، بقای مطلوب، ما یک ارزیابی مجدد و راهنمایی کیفی را برای تامین کنندگان واجد شرایط انجام دادیم تا اطمینان حاصل کنیم که نیازهای کیفیت شرکت ما را روشن کرده و کیفیت مواد ورودی را بهبود می بخشیم.

در طول فرایند تولید، ما بر کنترل بازرسی قطعه اول تمرکز می کنیم، تولید انبوه مجاز نمی باشد، مگر اینکه بازرسی از قطعه اول واجد شرایط باشد.

برای مشکلات عمده کیفیت که در طول فرایند تولید بوجود می آیند، ما یک تیم اصلاحات فنی ویژه ای تشکیل داده ایم که متشکل از مهندسین کیفیت و مهندسین تحقیق و توسعه است که در زمینه تحلیل ریشه ای از مسائل کیفیت کار می کنند و تیم با مهندسین قالب و مهندسان تجهیزات خودکار برای اصلاح و بهبود قالب ها و همچنین تجهیزات مونتاژ خودکار، به طوری که به طور کامل از بین بردن مشکلات کیفیت از منبع.

محصولات جامد تولید شده پس از بررسی توسط IPQC، FQC و OQC، به وسیله یک شرکت حمل و نقل واجد شرایط به مشتری تحویل داده می شود تا تخریب های کیفی ناشی از حمل و نقل نامناسب کاهش یابد.

تیم فروش به طور منظم با مشتری تماس می گیرد و از مشتری می خواهد که در مورد رضایت خدمات ما، برای شکایات و پیشنهادات مشتری، بازبینی کند، ما پرسنل تخصصی برای رسیدگی به این موضوع را داریم و مدیریت کیفیت ما را بهبود بخشیم مشتریان در یک راه بهتر.

گواهینامه ها
اطلاعات تماس