aboutus
مشخصات QC

Goldrain از زمان جابجایی خود در گیاه جدید ، ساختار سازمانی خود و فرآیندهای مدیریت کیفیت مرتبط را بهینه کرده است. کیفیت زندگی یک شرکت است.

برای پروژه جدید ، در مرحله توسعه ، ما تکنولوژی ستون فقرات شرکت را روی ارزیابی دقیق این پروژه متمرکز کرده ایم ، و کارآیی توسعه و میزان موفقیت یک بار را بهبود بخشیده ایم.

برای تأمین کنندگان ، بقای اصلح ، ما یک ارزیابی مجدد و راهنمای کیفی را برای تهیه کنندگان واجد شرایط انجام داده ایم تا اطمینان حاصل نمایند که آنها نیازهای کیفیت شرکت ما را روشن می کنند و از این طریق کیفیت مواد ورودی را بهبود می بخشند.

در طی فرایند تولید ، ما روی کنترل بازرسی قطعه اول تمرکز می کنیم ، تولید انبوه مجاز نخواهد بود مگر اینکه بازرسی قطعه اول واجد شرایط باشد.

برای عمده ترین مشکلات کیفیتی که در طی فرایند تولید بوجود می آید ، ما یک تیم ویژه اصلاح فنی تشکیل داده ایم که متشکل از مهندسین با کیفیت و مهندسین تحقیق و توسعه است که در زمینه تجزیه و تحلیل علت اصلی مسائل کیفیت کار می کند و این تیم با مهندسان قالب کار می کنند. و مهندسان تجهیزات خودکار برای اصلاح و بهبود قالبها و همچنین تجهیزات مونتاژ خودکار ، تا مشکلات کیفیت را از منبع به طور کامل حذف کنند.

محصولات نهایی تولید انبوه ، پس از بررسی IPQC ، FQC و OQC ، توسط یک شرکت حمل و نقل واجد شرایط به مشتری تحویل داده می شود تا کیفیت ناهنجاری ناشی از حمل و نقل نادرست را کاهش دهد.

تیم فروش بطور منظم با مشتری تماس می گیرد و از مشتری می خواهد بازخورد خود را در مورد رضایت خدمات خود ارائه دهد ، برای شکایات و پیشنهادات مشتری ، ما از پرسنل تخصصی برای رسیدگی به این امر و بهبود مدیریت کیفیت خود برخوردار هستیم تا رضایت ما را جلب کند. مشتریان به روشی بهتر.

گواهینامه ها
اطلاعات تماس