aboutus
مشخصات QC

گلدرین ، از زمان انتقال به کارخانه جدید ، ساختار سازمانی خود و فرآیندهای مربوط به مدیریت کیفیت را بهینه کرده است.کیفیت زندگی یک شرکت است.

 

برای پروژه جدید ، در مرحله توسعه ، ما تکنولوژی ستون فقرات شرکت را بر ارزیابی دقیق پروژه متمرکز کرده و کارایی توسعه و میزان موفقیت یک بار را بهبود بخشیده ایم.

 

برای تامین کنندگان ، بقاء مناسب ترین ، ما ارزیابی مجدد و راهنمایی های کیفی را برای تامین کنندگان واجد شرایط انجام داده ایم تا اطمینان حاصل شود که آنها الزامات کیفیت شرکت ما را روشن کرده و در نتیجه کیفیت مواد ورودی را بهبود می بخشند.

 

در طول فرایند تولید ، ما بر کنترل بازرسی قطعه اول تمرکز می کنیم ، تولید انبوه مجاز نخواهد بود مگر اینکه بازرسی اولین قطعه واجد شرایط باشد.

 

برای مشکلات عمده کیفیتی که در طول فرآیند تولید بوجود می آید ، ما یک تیم اصلاح فنی ویژه تشکیل داده ایم که متشکل از مهندسین با کیفیت و مهندسان تحقیق و توسعه است و بر روی تجزیه و تحلیل علت اصلی مسائل مربوط به کیفیت کار می کند و تیم با مهندسین قالب همکاری می کند. و مهندسان تجهیزات خودکار برای اصلاح و بهبود قالبها و همچنین تجهیزات مونتاژ خودکار ، به طوری که مشکلات کیفیت را از منبع به طور کامل حذف کنند.

 

محصولات نهایی تولید انبوه ، پس از بررسی توسط IPQC ، FQC و OQC ، توسط یک شرکت حمل و نقل واجد شرایط به مشتری تحویل داده می شود تا از ناهنجاری کیفیت ناشی از حمل و نقل نامناسب کاسته شود.

 

تیم فروش به طور منظم با مشتری تماس می گیرد و از مشتری می خواهد در مورد رضایت خدمات ما بازخورد بدهد ، برای شکایات و پیشنهادات مشتری ، ما دارای پرسنل متخصص برای رسیدگی به این امر و بهبود مدیریت کیفیت خود هستیم تا رضایت ما را جلب کند. مشتریان به روشی بهتر

گزارش مسئولیت اجتماعی -2021.pdf

گزارش صداقت کیفیت 2021.pdf

گواهینامه ها
اطلاعات تماس